WESELA

Marzycie o ślubie w plenerze? Wyobraźcie sobie stylową, drewnianą,  krytą strzechą karczmę z obszernym tarasem tuż nad największym jeziorem na  Kaszubach, błękit nieba, wodę i słońce…

W tle słychać świergot ptaków, a w powietrzu unosi się delikatny zapach kwiatów…

 

To marzenie jest możliwe do spełnienia! Zorganizuj ślub w Ośrodku Largo!

 

Posiadamy odpowiednie zaplecze gastronomiczne, lokalowe i noclegowe oraz doświadczenie w organizacji przyjęć weselnych i okolicznościowych.

Organizujemy uroczystości do 85 osób. Nasza sala weselna to piękny lokal z ceglanym kominkiem, której wygląd sprawia, że goście czują się komfortowo. Częściowo zadaszony taras daje pewność, że pogoda nie zagrozi Waszej uroczystości. Obok karczmy znajduje się miejsce na ognisko z dodatkowymi stołami oraz plac zabaw dla najmłodszych gości weselnych. Istnieje możliwość zorganizowania zajęć plenerowych.

Zapewniamy noclegi w tradycyjnych domkach letniskowych, komfortowych domkach holenderskich oraz nowych, luksusowych domkach z aneksem kuchennym, z kominkiem z płaszczem wodnym i innymi udogodnieniami.

Jesteśmy eleastyczni w zakresie doboru menu, nasi kucharze przygotowują wykwintne dania, desery i przystawki oraz smaczne wypieki, które zaspokoją najbardziej wyrafinowane gusta kulinarne. Miła i sprawna obsługa zatroszczy się o Waszych gości.

Piękne okoliczności przyrody, marina z żaglówkami i jezioro w połączeniu z naszym doświadczeniem, doskonałą kuchnią i obsługą oraz Wami w roli głównej, sprawią, że ślub będzie niezapomnianym wydarzeniem dla Was i wszystkich gości.

Zapraszamy!