Maj dla studentów

Specjalnie dla studentów w okresie od 8 do 31 maja przygotowaliśmy specjalną majówkową ofertę – 10% zniżki na nasze domki letniskowe!

Co zrobić, żeby uzyskać majowy rabat? To proste! Wystarczy, że podzielisz się na swoim profilu na Facebooku, że wybierasz się w maju do Ośrodka Largo, oznaczając NASZ PROFIL. Otrzymasz zniżkę na każdy domek!

Ośrodek Wypoczynkowy Largo

znajduje się nad Jeziorem Wdzydze o pierwszej klasie czystości wody, w Borach Tucholskich, na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego.
W ośrodku znajduje się 18 domków o powierzchni 35 m2, 6 domków o powierzchni 24 m2, 2 komfortowe domki typu Wieżyca oraz jeden, wyjątkowy domek z pięknym widokiem. Posiadamy również domki typu holenderskiego oraz 8 domków Lux. Oferujemy domki letniskowe 6 i 4-osobowe.

Atrakcje jakie oferujemy:
– wynajem rowerów górskich,
– spływy kajakowe,
– szkołę żeglarską,
– piękną marinę wraz z miejscami kąpielowymi,
– boisko do gier zespołowych, siatkówki, piłki nożnej i kometki,
– zadbaną, szeroką i czystą plażą,
– karczmę (oraz pełne wyżywienie)

 

Wolisz wypoczynek na polanie?

Nasz ośrodek oferuje miejsca na polu kempingowym dla namiotów i przyczep kempingowych, do dyspozycji Gości są łazienki i energia elektryczna.

Na terenie ośrodka LARGO działa wypożyczalnia sprzętu wodnego oraz stacjonarna szkółka żeglarska. Zapraszamy wszystkich chętnych! Instruktorzy zawsze na miejscu. W przypadku posiadania patentu, jest możliwość wypożyczenia łódki bez instruktora.

Wszystkich chętnych studentów serdecznie zapraszamy!

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas.
tel: 691-891-551
e-mail: osrodek@largo.pl