OFERTA

Ośrodek Wypoczynkowy Largo znajduje się nad Jeziorem Wdzydze o pierwszej klasie czystości wody, w Borach Tucholskich, na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Lasy iglaste Borów Tucholskich gwarantują odpowiedni wypoczynek, a grzybiarzy uszczęśliwiają różnorodnością grzybów. Duży akwen wodny umożliwia uprawianie żeglarstwa, wycieczkę kajakami i łodziami oraz połów ryb. Pobliska rzeka Wda to ulubione miejsce kajakarzy, a na starym, nieczynnym już lotnisku wojskowym mają swoje miejsce wyczynowi i amatorscy miłośnicy paralotniarstwa. W ośrodku znajduje się 14 domków murowanych o powierzchni 35 m2, 12 domków drewnianych o powierzchni 24 m2 i cztery komfortowe domki typu Wieżyca (Brda i DK), są również miejsca w budynku hotelowym i pawilony dla grup kolonijnych.

Ośrodek dysponuje własnym kąpieliskiem strzeżonym z szeroką piaszczystą plażą, nowoczesną mariną na 40 jachtów, sprzętem pływającym takim jak rowery wodne, kajaki i łodzie oraz boiskiem do siatkówki, piłki nożnej, kometki, polem do gry w bule (petanka), ponadto stołem do ping ponga, huśtawkami i placami zabaw dla dzieci.

Ośrodek może zaproponować wypoczynek weekendowy (maj, czerwiec, wrzesień), letni (lipiec, sierpień), zorganizowany (obozy, kolonie, zielone szkoły) i integracyjny dla pracowników. Zakwaterowanie to domki letniskowe z tarasem i pokoje gościnne. Marina posiada zaplecze sanitarne, dostęp do wody i prądu dla jachtów, pomoc bosmańską. Istnieje możliwość postawienia przyczepy campingowej i namiotu.

Doba rozpoczyna się o godzinie 17:00 natomiast kończy o godzinie 10:00 dnia następnego.
Recepcja ośrodka czynna jest od godziny 9.30 do godziny 19.00.
W karczmie działa bezprzewodowy dostęp do internetu.