REGATY 2018

 

XV Regaty o Puchar OW Largo – 30 czerwca 2018

 

W ramach działalności Wdzydzkiego Towarzystwa Żeglarskiego po raz kolejny organizowany jest cykl regat o Puchar Jezior Wdzydzkich składający się z 5-8 imprez.  Jedną z ważniejszych i największych są regaty o Puchar OW „Largo”. Corocznie w zawodach uczestniczy ok. 60-80 jachtów gromadząc 250 uczestników.

W tym roku ponownie umożliwimy Państwu oglądanie regat i tego, co dzieje się w naszej marinie dzięki kamerze on-line. Dodatkowo stale udostępniamy bieżącą żeglarską prognozę pogody dla jeziora Wdzydzkiego.

Już 30 czerwca, o godz. 10:00 odbędzie się kolejna eliminacja Żeglarskiego Pucharu Jezior Wdzydzkich. Regaty odbędą się przy nowej marinie Ośrodka Wczasowego Largo w Borsku nad Jeziorem Wdzydze. Impreza ma charakter turystyczno-sportowy i może w niej wziąć udział każdy rodzaj jachtu po zakwalifikowaniu go do odpowiedniej klasy.  Jak co roku zapewniamy wspaniałe nagrody, a wszystkich chcących obejrzeć tegoroczne regaty zapraszamy w powyższym terminie na taras przed Karczmą z pięknym widokiem na tę imprezę.